ورق دامپا (dampa steel) که آن را با نام لمبه نیز می شناسید ابزار و محصولی است جهت پوشش سازه شیروانی از زیر که سبب میگردد علاوه بر پنهان شدن سازه ، مانع پیچیده شدن باد در زیر سازه میشود. ورق دامپا فرمینگ زیبایی است که برای تهیه و تولید آن می توان از ورق مختلفی که در بازار آهن آلات موجود است استفاده کرد.

آهن پارس متخصص در تولید ورق های شیروانی افتخار دارد خدمات زیر را به مشتریان عزیز و گرامی اراِئه دهد.

تولید و عرضه انواع دامپا های روغنی در ضخامت 0.50 الی 1 میل در ابعاد متنوع 2*1 و 1.25*2.50 جهت سازه هایی ک نیاز به جوش کاری دارند.

تولید و عرضه انواع دامپا رنگی در ضخامت های 0.4 الی 0.6 در طول دلخواه و رنگ های متنوع سفید ف قرمز ، آبی ، زرد ، قهوه ای ، نارنجی و بنفش که باید به صورت پرچ به سازه نصب گردد .

dampa steel

انواع ورق های مورد استفاده

دامپا می تواند از جنس های مختلفی باشد به این معنی که برای تولید این محصول شما دوستان می توانید چند نوع ورق را انتخاب کنید. قیمت ورق دامپا نیز با انتخاب هر کدام از ورق ها تغییر می کند. این محصول میتواند از جنس های زیر باشد :

  • ورق رنگی
  • ورق گالوانیزه
  • ورق روغنی
  • ورق سیاه
  • ورق آلومینیوم
  • ورق استیل
  • ورق آلوزینک

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که روش انتخاب هر کدام از این ورق ها به چه چیزی بستگی دارد. هر کدام از این ورق ها کاربرد خاصی دارد. به این صورت که اگر می خواهید این ورق را برای مناطق مرطوب خریداری کنید پیشنهاد ما ورق گالوانیزه است زیرا این نوع ورق مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارد.

اگر می خواهید این ورق را در رنگ های کمیابی که ممکن است در بین ورق های رنگی موجود نباشد سفارش دهید بهتر از ورق سیاه را انتخاب کرده و سپس با روش های مختلف رنگ کرد. زیرا با این روش هزینه ی شما نیز کمتر می شود.

پس به این نتیجه می رسیم که در انتخاب هر کدام از این ورق ها باید دقت کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که با کارشناسان ما به صورت رایگان مشورت کنید.

 

 

ورق دامپا(لمبه)

تولید و توزیع این ورق به سه صورت می باشد که البته دو نوع آن کاربردی تر است.

  • ورق دامپا طولی: این نوع ورق به درخواست مشتری و به سفارش او با استفاده از دستگاه مخصوص برش داده شده و به فرمینگ دامپا تبدیل می شود. به این صورت که رول ورق گالوانیزه و یا روغنی به داخل دستگاه رفته و به فرمینگ دلخواه تبدیل می شود. ضخامتی که می توانید برای این نوع سفارش دهید از 0.3 تا 1.25 می باشد. البته با استفاده از ورق های رنگی هم این ورق تولید می شود.
  • برگی: هنگام سفارش این نوع ورق در نظر داشته باشید که حداکثر طول سفارشی 12 متر و ضخامت های قابل سفارش بین 0.4 الی 0.7 می باشد.
  • قطعه ای

در انواع ورق هایی که در بالا معرفی کردیم ورق های طولی و برگی نصب راحت تری نسبت به ورق های قطعه ای دارد و نیز پر طرفدار تر و پر کاربرد تر نیز می باشند.

ابعاد این محصول

قیمت دامپا

ابعاد این محصول به صورت زیر می باشد:

طول ورق: طول این محصول به دلیل رول بودن ورق خام اولیه به دلخواه مشتری تا 12 متر می باشد البته باید در نظر داشته باشد که قیمت ورق دامپا 6 متر برای جا به جایی کمتر و نصب آن نیز ساده تر است.

عرض ورق: عرض این محصول از 85 سانتی متر تا 125 سانتی متر می باشد.

ضخامت: ضخامت های موجود این ورق از 0.18 تا 0.9 میلی متر می باشد که پر استفاده ترین و پر کاربرد ترین آن 0.5 میلی متر است.

وزن ورق: وزن این محصول به ضخامت و عرض آن نیز بستگی دارد ولی وزن 1 متر ورق حدود 8 کیلوگرم می باشد.

خدمات و محصولات گروه صنعتی آهن پارس

تولید و توزیع انواع فلاشینگ های نما هلالی بیرون  ، هلالی داخل، سه پله، آیینه ای در ابعاد و ضخامت های در خواست مشتریان
توزیع تمام ملزومات سقف شیروانی اعم از پیچ سرمته ای خودکار پشم شیشه , پشم سنگ

توری مرغی، توری حصاری و پلاستیکی

ورق دامپا، ورق نمای هلال داخل، نمای هلال بیرون نمای سه پله و نمای آیینه ای
تولید انواع آبرو و تیزه و قرنیز در ضخامت های مختلف همراه با رنگ کوره ای استاتیک

 

ورق دامپا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 02166142336-02166142335-02166142334 تماس حاصل فرمایید .

t.me/ahanpars

 

4/5 - (1 امتیاز)