آخرین اخبار : 

ناودانی،نبشی،پروفیل،سپری

قوطی نبشی پروفیل سپری

گروه صنعتي آهن پارس توزيع کننده انواع ناودانی،نبشی،پروفیل،سپری با سايزها و تعداد دلخواه برای مشتريان ميباشد .

موارد مصرف پروفيل ها

1

قسمت اعظمي از پروفيل ها به منظور ساختن در و پنجره هاي آهني بکار مي روند. اين پروفيل ها که به صورت گروهي از شماره 1 تا 7 (از لحاظ اندازه و مشخصات) تقسيم بندي شده اند مي توانند در ساخت پنجره ها و چهارچوب آنها مورد استفاده قرار بگيرند.

2

پروفيل هاي مربع و مستطيل با مقاطع کوچک به عنوان نرده هاي فلزي براي در و پنجره منازل، کناره راه پله ها و همچنين نرده کشي اطراف ديوارهاي کارخانجات و زمينهاي محصور شده و نرده پياده روها و خيابانها بکار مي روند.

3

پروفيل هاي مربع و مستطيل با مقاطع بزرگتر که معروف به ستوني مي باشند موارد استفاده متعددي در صنعت و ساختمان سازي دارند. اين پروفيل ها که در مقاطع مربع از 60*60 ميلي متر تا 270*270 ميلي متر و در مقطع مستطيل از 40*100 ميلي متر تا 135*300 ميلي متر ساخته مي شوند و ضخامت آنها از 5/2 تا 8 ميلي متر مي باشند مي توانند در ساختن ستون و اسکلت فلزي ساختمانها بکار روند.

همچنين اگر اين پروفيل ها با مشخصات فيزيکي قابل اطميناني ساخته شوند مي توانند در ساختن شاسي تريلرها و نفت کش ها استفاده شوند.

4

از پروفيلهاي قوطي مربع و مربع مستطيل در صنايع خودروسازي نيز استفاده مي شود.

5

از پروفيل هاي قوطي مربع در ساختن پايه ميز و صندلي نيز استفاده مي گردد.

6

پروفيل هايي که به صورت Z تهيمه مي شوند اکثراً براي پوشش سقف سوله ها بکار مي روند.

7

پروفيل هاي نبشي و ناوداني با روش نورد سرد نيز توليد مي شوند. پروفيل نبشي از بال 20 تا 50 ميلي متر و پروفيل هاي ناوداني 10، 12، 18 در اين دسته از محصولات قرار مي گيرند. از پروفيل هاي نبشي مي توان در ساختن چهارچوب درهاي بزرگ آهني و انواع قالب هاي فلزي بکار رفته در ماشين آلات استفاده کرد. ناوداني هاي کوچک در مواردي نظير در کرکره اي مغازه ها بکار مي روند.

 

قوطی پروفیل سپری نبشی لوله

قوطی پروفیل سپری نبشی لوله

هدف ما سقف رضایت شما     02166142336-02166142335-02166142334☎️☎️☎️

t.me/ahanpars

, , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *