ملزومات سقف شیروانی

ملزومات سقف شیروانی

2017-04-26T11:03:46+04:30

گروه صنعتی آهن پارس طراح سقف های شیروانی و تولیید کننده ملزومات سقف شیروانی و انواع ورق های سقف شیروانی رنگی اعم از طرح سفال ژنوا ، طرح سفال پالرمو ، ورق سینوسی ، ورق شادولاین ، ورق ذوزنقه که به شرح زیر میباشد.

ورق طرح سفال پالرمو

این ورق از ورق گالوانیزه رنگی در ضخامت های ۰٫۱۸ الی ۰٫۸۰ قابل فرمینگ میباشد ، که در عرض های ۱ متر که کار مفید آن ۷۴ سانتی متر و عرض ۱٫۲۵ آن ۹۸ سانتی متر میباشد ورق طرح سفال ژنوا : این ورق از ورق گالوانیزه رنگی در ضخامت های ۰٫۱۸ الی ۰٫۸۰ قابل فرمینگ میباشد ، که در عرض های ۱ متر که کار مفید آن ۷۴ سانتی متر و عرض ۱٫۲۵ آن ۹۸ سانتی متر میباشد که این این فرمینگ با فرمینگ طرح سفال پالرمو قابلیت تولید در رنگ های مختلف و به طول های دلخواه مشتریان را داراست .

نمونه فرمینگ طرح سفال ژنوا

ورق رنگی طرح سفال ژنوا

ورق رنگی طرح سفال ژنوا- ملزومات سقف شیروانی

ورق گالوانیزه رنگی در فرمینگ های سینوسی ، شادولاین و ذوزنقه که ضخامت مصرفی در این نوع فرمینگ ها از ۰٫۱۸ الی ۰٫۸۰ میباشد که طول مصرفی مشتریان دلخواه میباشد عمده تفاوت این فرمینگها در شکل ظاهری و کار مفید در قسمت عرضی ورق میباشد که رنگ های مصرفی در آین ورق ها در عکس های بالایی نشان داده شده است .

ورق سینوسی

کار مفید ورق های سینوسی در عرض ۱متر ۸۵ سانتی متر و کار مفید عرض ۱٫۲۵ متر ۱۰۵ سانتی متر میباشد . ورق شادولاین :یکی از خاص ترین فرم های تولید شده در سقف شیروانی میباشد . که کار مفید عرض ۱ متر ۸۵ سانتی متر و کار مفید عرض ۱٫۲۵ متر ۱۰۵ سانتی متر میباشد.

ورق ذوزنقه

کار مفید ورق های عرض ۱ متر در ذوزنقه ۷۵ سانتی متر و کار مفید عرض ۱٫۲۵ متر ، ۸۸ سانتی متر میباشد که ضخامت مصرفی در تمام این سه فرمینگ از ۰٫۱۸ الی ۰٫۸۰ میباشد .

ورق دامپا (لمبه)

این فرمینگ ورق که بیشتر برای پوشش زیر سقف ها و دیواره های کناری استفاده میشود . که برای تولید این فرمینگ از ورق هایی با ضخامت های ۰٫۵۰ الی ۱میل قابل تولید بوده که به شکل کلی از ورق های روغنی ، گالوانیزه رنگی و گالوانیزه معمولی میتوان استفاده کرد . که ورق های دامپا (لمبه) در عرض ۱ متر ، ۸۵ سانتی متر و عرض ۱٫۲۵ متر ، ۱۰۵ سانتی متر کار مفید دارا میباشد .

گروه صنعتی آهن پارس همچنان تولید کننده انواع نماهای هلال داخل ، هلال بیرون ، آیینه ای (تخت) و سه پله میباشد که برای تولید این نوع فرمینگ باید از ورق های روغنی استفاده نمود ک عمده ضخامت های مصرفی در این نوع فرمینگ ورق های ۰٫۵۰ الی ۱٫۲۵ میل میباشد که اصطلاحا به این فرمینگ در میان مردم به ورق های پیشانی ، فلاشینگ نما گفته میشود ، ورق های قرنیز ، آبرو جعبه ای ، آبرو لندنی ، آبرو فیتیله ای ، تیزه ، تیزه گرد ، طرح سفال تیکه ای (ورق تایل) پشم شیشه ، پشم سنگ ، پیچ سرمته ای خودکار ، عرشه فولادی ، توری مرغی گالوانیزه و پلاستیکی از دیگر محصولات تولیدی گروه آهن پارس میباشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۱۴۲۳۳۶-۰۲۱۶۶۱۴۲۳۳۵-۰۲۱۶۶۱۴۲۳۳۴ تماس حاصل فرمایید .

با بهترین ها کار کنید.

t.me/ahanpars

Call Now Button