آخرین اخبار : 

پشم سنگ

گروه آهن پارس توليد کننده انواع عايق پشم سنگ در انواع مختلف فله اي ،پتويي ،پانلي و لوله اي در ساختمانهاي مسکوني ،مجتمع هاي گازي ،نفتي و پتروشيمي و صنايع وابسته به عنوان عايق حرارتي و صوتي بهترين گزينه براي جلوگيري از اتلاف انرژي مي باشند.
پشم سنگ بي ضرر ترين عايق شناخته شده در طبيعت بوده تا جاييکه اين عايق توانايي بسيار بالايي در تامين و حفظ مواد لازم براي رشد و نمو گياهان دارد .
به همين دليل در کشاورزي بدون خاک نيز جايگاه ويژه اي براي خود رقم زده است.
پشم سنگ مقاومت بسيار زيادي در برابر حرارت از خود نشان مي دهد و تا ۴ ساعت در برابر حريق بدوت تغير شکل مقاومت مي کند.
امروزه از پشم سنگ داخل صفحات روکش دار گچي DRY WALL و ساندويچ پانل ها ،خانه هاي پيش ساخته به عنوان مکمل تکنولوژي سيستم ساخت و ساز خشک استفاده مي شود.
از ديگر محاسن مهم اين عايق حرارتي مصونيت آن در برابر انگل ها مي باشد و اين بدين خاطر است که الياف پشم سنگ به واسطه ساختار دروني خود و نيز بر خلاف عايق هاي ديگر در گروه عايق هاي معدني پشم سنگ بيماري زا نبوده و آسيبي به پوست بدن نمي رساند و باعث سوزش پوست نمي گردد و در هنگام وقوع آتش سوزي دود و ترکيبات آن سمي نمي باشد.
اين عايق به دليل ساختار خود سد محکمي در برابر انتقال حرارت همرفتي ، هدايتي و تابشي مي باشد و مي تواند در صرفه جويي مصرف انرژي نقش مهمي را ايفا نمايد.
محدوده دماي کار کرد اين عايق در برابر دما از -۲۵۰ درجه سانتي گراد تا ۸۰۰ درجه سانتي سانتي گراد است .نقطه ذوب اين عايق ۱۰۰۰ درجه سانتي گراد بوده و در محدوده دمايي -۱۵۰ تا ۷۰۰ درجه سانتي گراد هيچگونه تغير فيزيکي و شيميايي در آن رخ نمي دهد ،برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های :02166323480-02166328641-02166302981 تماس حاصل فرمایید.☎️☎️☎️???

, ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *